Recenze sedací soupravy Falco Jarda UNI Soro 90/D511

Rohová Sedací souprava Jarda je vyrobena v moderním nadčasovém designu. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální použití.

Můžete si ji podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou, což je výhoda při zařizování obývacího pokoje. Nemusíte přemýšlet do jakého rohu postavíte sedací soupravu, jednoduše ji podle potřeby přizpůsobíte.

Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou a velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné, takže si je můžete přizpůsobit svým potřebám. Praktickou stránkou sedací soupravy je úložný prostor a možnost rozložení k občasnému přespání Vaší návštěvy.

Univerzálnost a pohodlí

Sedací souprava Falco Jarda UNI Soro 90/D511 je vhodná pro každého, kdo hledá praktické, ale zároveň pohodlné a stylové řešení pro svůj obývací pokoj. Díky možnosti sestavení jako levá nebo pravá a velkému výběru barev a potahů si každý najde to, co mu nejvíce vyhovuje.

Velké opěrné polštáře a pohodlné sedáky zajišťují maximální komfort a odpočinek, bez ohledu na to, jestli si sednete s knihou, kafem nebo s přáteli. Pokud potřebujete odpočinout nebo přijmout návštěvu, můžete prostě rozložit sedací soupravu a využít ji jako místo na spaní.

Praktičnost a úložný prostor

Prostor není nikdy dostatečný, a proto je skvěle řešení, kdy je součástí sedací soupravy i úložný prostor. Víte, kam s dekou, polštáři nebo i nádobím, které čeká na návštěvu?

Úschova věcí je u této sedací soupravy řešena prakticky, stačí odklopit spodní část sedací soupravy a vytvořit tak dostatek místa na ukládání.

Výběr barev a látek

Potahové látky a barevná kombinace patří k rozhodujícím momentům, při výběru sedací soupravy do interiéru. Falco Jarda UNI Soro 90/D511 nabízí širokou škálu barev a látek, aby odpovídala vkusu a designu vašeho bydlení.

Nejčastěji se nabízí látky v nádherných přírodních barvách, které snadno ladí s ostatním nábytkem.

Závěr recenze

Sedací souprava Falco Jarda UNI Soro 90/D511 je moderní, pohodlná a praktická. Svým unikátním designem a funkcionalitou uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Jako bonus v ceně získáte 3 velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné a přizpůsobitelné podle vašich potřeb.

Pokud hledáte stylovou, praktickou a pohodlnou sedací soupravu s nestandardními rozměry, určitě byste neměli opomenout vyzkoušet si produkty Falco. Nenechte si ujít akční nabídku na webových stránkách Brega a objednejte si ji ještě dnes.

Náš tip: Pokud si přejete vyzkoušet produkty Falco osobně před nákupem, navštivte showroom v Praze na adrese Italská 12.

Falco Jarda UNI Soro 90/D511