Stylová dóza na cukr od Altom Plech – bílá barva

Plechová dóza je hlavní stavební jednotkou každé kuchyně. Pokud máš rád pořádek, určitě ti chybí v kuchyni nějaká tyto krásná dóza na pečivo, cukr, nebo sušenky. Pokud chceš, aby tvoje kuchyně byla stylová, neváhej a pořiď si dózu na cukr od Altom Plech s bílou barvou.

Matný lak

Altom Plech se snažil vytvořit dózu, která bude vkusnou dekorací každé kuchyně. Proto se rozhodl pro bílou barvu, která je čistá a elegantní, a doplnil ji matným lakem. Ten se bude hodit k jakýmkoliv kachličkám i jakýmkoliv barevným nábytku. Dóza vynikne jak ve venkovsky laděném interiéru, tak v tom skandinávském, neztratí se však v žádné kuchyni.

Navíc matný lak pomáhá chránit dózu před poškrábáním, takže bude vypadat jako nová i po několika měsících používání.

Bambusové víčko

Praktické bambusové víčko Altom Plech je dalším důvodem, proč si pořídit tuto dózu. Kromě toho, že víčko vypadá velmi elegantně, také dokáže zachovávat aroma uskladněných potravin.

Je to například ideální řešení pro cukr, který má tendenci absorbovat různé pachy z místnosti, což může ovlivnit jeho chuť. S dózou od Altom Plech se o to bát nemusíš, protože bambusové víčko zajistí, že cukr bude mít stále stejnou chuť.

Kde koupit

Dózu na cukr od Altom Plech s bílou barvou si můžeš zakoupit na internetovém obchodě Esrom.cz. Určitě to stojí za to, protože dóza bude nejen praktickým pomocníkem, ale také nádhernou ozdobou tvé kuchyně.

alt text

Zdroj: altomplech.cz