Zrcadlo ROWICO MILFORD oak 119503: Dokonalý doplněk pro každou místnost


O PRODUKTU

Designové zrcadlo MILFORD od švédského výrobce ROWICO. Toto elegantní a praktické zrcadlo je vyrobeno z masivního dubu světle hnědé barvy a dokáže upoutat pozornost každé Vaší návštěvy! S nosností poličky 1 kilogram můžete na ni vystavit několik drobností a doplňků.

Zrcadlo je ideální pro každou místnost, kde potřebujete častěji kontrolovat svůj vzhled nebo pouze zvětšit prostor. Jeho rozměr 74x52x12 cm je dostatečně velký na to, aby udělal dojem, ale ne příliš velký, aby se nevešel do menších prostor. Zrcadlo ROWICO MILFORD oak 119503 je dokonalým doplňkem ke každému interiéru.

Návštěvy se budou divit, jak dokonale se toto zrcadlo hodí k Vašemu domovu.

S ČÍM SLADIT

Zrcadlo se dá krásně sladit s dalšími výrobky ze série MILFORD. Jeho světle hnědá barva ideálně zapadne do světle laděné místnosti. Zkombinujte jej s dalšími kusy nábytku v podobné barvě a materiálu a vytvořte dokonalý celkový dojem.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál zrcadla: masivní dub

Barva zrcadla: hnědá

Rozměr vxšxh: 74x52x12 cm

Povrchová úprava: lak

Pokud hledáte zrcadlo s vysokou kvalitou a trvanlivostí, zvolte ROWICO MILFORD oak 119503.

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: Je potřeba jen přimontovat poličku; na zeď zrcadlo pověsíte na vámi vyvrtané šrouby pomocí otvoru, zezadu zrcadla

Péče: Můžete utírat nečistoty vlhkým hadříkem.

V případě zájmu o tento produkt, navštivte naši stránku a objednejte si ho ještě dnes!

Zrcadlo ROWICO MILFORD oak 119503
Zrcadlo ROWICO MILFORD oak 119503

ZÁVĚREM

Pro každého, kdo hledá dokonalý doplněk do svého interiéru, je ROWICO MILFORD oak 119503 zrcadlo tou nejlepší volbou. Díky svému elegantnímu a praktickému designu, světle hnědé barvě a materiálu z masivního dubu, se dokonale hodí k jakémukoliv interiéru. Nenechte si ujít možnost vlastnit toto dokonalé zrcadlo a objednejte si ho ještě dnes na našich stránkách.