ASIR Obraz VÝCHOD SLUNCE NAD POBŘEŽÍM – KOMPLET 5 KS NA MDF DESCE 110×70 cm

ASIR Obraz VÝCHOD SLUNCE NAD POBŘEŽÍM je sada nástěnných obrazů s krásným motivem východu slunce nad pobřežím. Tento obraz skvěle doplní jakýkoliv interiér a dodá mu nádech romantiky a klidu. Celková velikost sady je 110 x 70 cm.

Sada se skládá ze 5 kusů

Tento obrazový set obsahuje celkem 5 ks různých rozměrů:

  • 1x obraz o rozměru 20 x 60 cm
  • 2x obraz o rozměru 20 x 50 cm
  • 2x obraz o rozměru 20 x 40 cm

Díky kombinaci různých rozměrů mohou být obrazy umístěny různě na stěně a vytváří tak jedinečný vzhled. Všechny obrazy jsou na MDF desce o tloušťce 3 mm.

Materiál a kvalita

Obrazy na MDF desce jsou vytištěny pomocí moderní technologie a s vysokým rozlišením obrazu. To zaručuje vysokou ostrost a sytost barev. MDF deska je velmi pevná a odolná, takže je zajištěna dlouhá životnost a trvanlivost obrazů.

Tento krásný obrazový set lze zakoupit na www.naradi-cz.cz za skvělou cenu a s garancí kvality.

Náhodný obrázek

Obrazy jsou navíc velmi snadné na zavěšení a stačí k tomu použít obyčejné hřebíky a háčky, které jsou součástí balení. Takže se nemusíte bát složité montáže a na pomoc si můžete vzít kohokoliv z vaší rodiny nebo přátel.

Náhodný obrázek

Jak umístit obrazy na zeď?

Pokud se rozhodnete pro zakoupení sady obrazů ASIR VÝCHOD SLUNCE NAD POBŘEŽÍM, je důležité zvolit správné umístění na stěně. Nejlepší je vybrat takové místo, které je viditelné z celé místnosti a zároveň umožní správné osvětlení obrazů.

Nejčastěji se obrazy umisťují nad sedačku v obývacím pokoji, nad postel v ložnici nebo do kanceláře jako inspirace. Pokud chcete mít nějakou zajímavou kombinaci a nevíte jak na to, zkuste se inspirovat na internetu nebo nechte volnou ruku výtvarníkům a interiérovým designerům.

Náhodný obrázek