Tmavě modré křeslo Max Winzer Livia Dark Blue – pohodlný a stylový kousek pro váš domov


O značce:

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945. Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer pyšní zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Pohodlné a stylové křeslo

Křesla Livia jsou malými roztomilými kousky, které ale mají co nabídnout. Masivní nohy, kvalitní odolný potah a velkou dávku pohodlí! Tmavě modré zbarvení křesla Max Winzer Livia Dark Blue dodá vašemu interiéru šmrnc a nádech elegance.

Chcete si pořídit nové křeslo, které zároveň bude pohodlné a stylové? Pokud ano, křeslo Max Winzer Livia Dark Blue značky Max Winzer je pro vás tou pravou volbou. S jeho kvalitním odolným potahem a masivními nohami si připadáte jako v pohodlné sedačce. Tento kousek vás nejen pohladí po duši, ale i po těle.

Křeslo Max Winzer Livia Dark Blue

Jistě se ptáte, jaký druh kvalitního potahu křeslo Max Winzer Livia Dark Blue má. Je to potah s hodnotou Martindale neuvěřitelných 50 000 cyklů! To zajišťuje dlouhou výdrž a odolnost proti opotřebení, takže si můžete být jisti, že vám toto křeslo bude sloužit dlouhá léta.

Jak vidíte, křeslo Max Winzer Livia Dark Blue je dokonalým spojením pohodlí a stylu, které svou kvalitou a odolností uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vysoká kvalita provedení a špičkové materiály jsou zárukou, že vám toto křeslo bude sloužit mnoho let.