Nástěnné kovové světlo ZUIVER CHARLIE – moderní design pro vaši domácnost

Nástěnné světlo ZUIVER Charlie perfektně doplní každou moderní jídelnu. Díky celokovovému tělu v šedo růžové kombinaci působí světlo příjemně. Se světlem budou dokonale ladit další doplňky se série ZUIVER Charlie.

Specifikace světla ZUIVER Charlie:

  • šedo růžová barva
  • kovové tělo
  • moderní design

Tento kousek nábytku se ideálně hodí do každé moderní domácnosti a působí velmi elegantním dojmem. Pokud chcete svůj obývací pokoj, jídelnu či ložnici ozvláštnit a zajistit jim unikátní atmosféru, není nic lepšího než si pořídit nástěnné světlo ZUIVER Charlie.

Při jeho nákupu můžete využít zvýhodněnou cenu na stránkách Skvělý nábytek.cz. Hledáte-li nástěnné světlo s originálním vzhledem, které dokáže vyčarovat v místnosti tu správnou atmosféru, ZUIVER Charlie je pro vás tím pravým nábytkem.

Při používání světla dbejte na bezpečnost a nedotýkejte se jeho kovového těla, aby nedošlo ke zranění.

Jak pečovat o světlo ZUIVER Charlie:

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Nástěnné kovové světlo ZUIVER CHARLIE

Všechny informace o světle ZUIVER Charlie najdete na stránkách Skvělý nábytek.cz, kde si jej také můžete zakoupit. Nedělejte z vaší domácnosti průměrné, obklopte se designovým nábytkem a vlídnou atmosférou, kterou dokáže vytvořit nástěnné světlo ZUIVER Charlie.