Stylová vysoká skříň ve smrkových barvách o rozměrech 25/152/30 cm

Tato vysoká skříňka do koupelny ve smrkové barvě nabízí prostor pro vaše nezbytnosti. 4 nastavitelné police přizpůsobí přihrádky uvnitř individuálně velikosti dóz od krémů, lahviček s krémem a stylingových produktů. Otočné dveře s Soft-Close-System. Stejně tak povlak z melaminové pryskyřice zaručuje, že povrch zůstane déle bez škrábanců a odolá vlhkosti v koupelně.

Rozmanitost

Lineární design bez problémů zapadá do moderních konceptů nábytku, přičemž tyčová rukojeť a čtvercové kovové nohy v chromových barvách poskytují okouzlující akcenty. Díky nastavitelným nožičkám lze nábytek flexibilně nastavit i výškově. Navíc lze zarážku dveří namontovat na obě strany. Doplňte své vybavení touto vysokou skříňkou do koupelny ve smrkových barvách s všestranným a stylovým úložným prostorem!

K dispozici na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/stylife-vysoka-skrin-barvy-smrku-barvy-smrku-25-152-30-cm

Krása s praktickým účelem

Vysoká skříňka do koupelny ve smrkové barvě

Designové prvky se skvěle hodí pro moderní koupelny

TYP:140834 – FR+KP: SILBERFICHTE – SOFTCLOSE

Tato vysoká skříň v smrkových barvách je nejen praktická, ale přináší také svou krásu do vaší koupelny. Nastavitelné police umožní individuální rozložení vnitřního prostoru a chromové nožičky flexibilitu v nastavení výšky. Povlak z melaminové pryskyřice zaručuje, že povrch zůstane déle bez škrábanců a odolá vlhkosti v koupelně.

Navíc otočné dveře s Soft-Close-System zůstanou tiše a jemně zavřené. Tyčová rukojeť, rovněž v chromové barvě, přidává moderní a stylový dotek. Díky zarážce dveří, kterou lze namontovat na obě strany, se dá skříň otevírat pohodlně z obou stran.

Vybavte svou koupelnu touto skvělou a všestrannou vysokou skřínkou ve smrkových barvách a využijte možnosti, které nabízí pro své kosmetické potřeby či jiné nezbytnosti. S kvalitním a elegantním nábytkem do koupelny bude vaše každodenní hygiena daleko příjemnější.