Nová pohodlná sedací souprava Tommy – levá strana v hnědé/béžové barvě!


Nová pohodlná sedací souprava Tommy

Elegantní rohová sedací souprava Tommy je rozkládací a má i praktický úložný prostor (viz ilustrační foto). Hodí se do každého interiéru. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko vhodné k příležitostnému spaní.

Výplň sedáku tvoří pružiny faliste s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace zajistí pohodlné sezení. Sedací souprava je potažena velmi oblíbenou kvalitní látkou Inari v kombinaci s EKO kůží, a to v několika odstínech.

Nová pohodlná sedací souprava Tommy je nyní k dispozici v hnědé/béžové barvě na brega.cz.

Praktický úložný prostor

Sedací souprava Tommy je nejen velmi pohodlná, ale také praktická. Má totiž úložný prostor, kam můžete uskladnit polštáře nebo přikrývky. Tento prostor je skrytý pod sedákem a je velmi prostorný.

Kvalitní materiály

Jak již bylo zmíněno, sedací souprava Tommy je potažena kvalitní látkou Inari v kombinaci s EKO kůží. Tyto materiály jsou velmi odolné a zároveň hezké na pohled. Navíc jsou velmi snadno udržovatelné.

Falco sedací souprava Tommy

Tato sedací souprava je vyráběna společností Falco, která se specializuje na nábytek. Společnost Falco kladá důraz na kvalitu a funkčnost svých výrobků, což se odráží i v sedací soupravě Tommy.

Sedací souprava Tommy

Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.