Pokud hledáte kvalitní povlečení, vsaďte na Faro Bavlněné povlečení Obličej v rozměru 160×200 cm

Zkuste se zamyslet, kolik hodin denně trávíte ve spánku. Je to zhruba třetina vašeho života. Proto je důležité, aby byl váš spánek co nejpříjemnější. K tomu může přispět kvalitní a pohodlné povlečení, jako je Faro Bavlněné povlečení Obličej. To je vyrobeno z bavlny perkál s pevnou vazbou, která zaručuje odolnost a příjemnost na dotek. Pokud chcete dopřát svému tělu kvalitní a zdravý spánek, vsaďte na tento produkt.

Jedinečné povlečení je vyrobeno z bavlny perkál s pevnou vazbou

Je důležité, aby si povlečení zachovalo barvy i kvalitu i po mnoha praních. To vám zajistí Faro Bavlněné povlečení Obličej díky své odolnosti vůči následnému praní. Povlečení se také snadno a rychle zapíná pomocí zipu.

Specifikace produktu

  • Materiál: 100% bavlna perkál
  • Prát při: 40℃
  • Žehlit při: nízké teplotě
  • Sušit při: nízkých otáčkách
  • Velikost: 160×200 cm + 2x70x80 cm

Tento produkt splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Obsahuje certifikát OEKO-TEX, mezinárodní testovací a certifikační systém pro textílie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. S Faro Bavlněným povlečením Obličej s jistotou usoudíte, že kromě toho, že vás nebude svědit nebo dráždit, také bude zdravější, ať už si zasloužíte, co si zasloužíte.

Pokud si tento produkt chcete zakoupit, můžete navštívit následující odkaz: https://www.naradi-cz.cz/produkt/faro-bavlnene-povleceni-oblicej-160m200-cm