Stylový černý keramický hrnek Kave Home Manami s objemem 430 ml


Stylový černý keramický hrnek Kave Home Manami

Elegantní keramický hrnek Kave Home Manami v černém provedení vás zaujme svým geometrickým a organickým vzorem, připomínající včelí plástev. Keramický hrnek Manami je vyrobený z kvalitních přírodních minerálů. Je odolný, vhodný pro teplé i studené nápoje a lze jej mýt v myčce. Vyjímat se bude především v moderních interiérech, ale jeho nadčasový vzhled se hodí do všech prostor.

Geometrický a organický vzor

Geometricko-organický vzor připomínající včelí plástev na černém keramickém hrnku Kave Home Manami je vynikajícím designovým prvkem, který zaujme vaše oko a ozdobí váš stůl. Hrnek se také nádherně snoubí s ostatními keramickými talíři, vázami a ostatním nádobím.

Vhodný pro teplé i studené nápoje

Keramický hrnek Kave Home Manami je vhodný pro pití teplých i studených nápojů. Lze jej pohodlně použít pro kávu, čaj, kakao, ale i pro osvěžující limonády a džusy. Keramický materiál udrží nápoj v teplotě, kterou si přejete.

Chcete si pořídit tento stylový hrnek do své kolekce? Můžete si ho objednat zde: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/cerny-keramicky-hrnek-kave-home-manami-430-ml

Vhodný do moderních i klasických interiérů

Keramický hrnek Kave Home Manami se hodí do moderních i klasických interiérů. Jeho elegantní vzhled a černá barva vypadají skvěle v minimalistických prostorách, ale i ve studeném designu. Hrnek si tak najde své místo v každém domě nebo bytě.

Odolný materiál, vhodný do myčky

Keramický hrnek Kave Home Manami je vyrobený z kvalitních přírodních minerálů, což zaručuje jeho odolnost a stabilitu. Keramické nádoby jsou oblíbené pro svou odolnost a skvěle izolují teplotu nápoje. Hrnek můžete v klidu mýt v myčce, aniž by utrpěl jakékoli poškození či opotřebení.

černý keramický hrnek Kave Home Manami

Zkrátka, keramický hrnek Kave Home Manami je skvělou volbou pro všechny milovníky designových předmětů. Je odolný, stylový a praktický. Pořiďte si ho do své kolekce a užívejte si své oblíbené nápoje v jedinečném stylu.