Nová dětská rostoucí židle Klára 1 od Domestav: pohodlná a bezpečná volba pro rostoucí děti


Nová dětská rostoucí židle Klára 1 od Domestav

Pohodlná a bezpečná volba pro rostoucí děti

Pokud hledáte židličku k psacímu stolu pro svého prvňáčka, pak je dřevěná rostoucí židlička tím ideálním řešením. Díky možnosti nastavení výšky sedáku pak doprovodí žáčka celým školním dobrodružstvím. Když dítě vyroste, odložíme spodní sedátko a získáme tím jídelní židli pro velké děti nebo dospělé.

Charakteristika dětské rostoucí židle Klára 1

Celodřevěná masivní dětská rostoucí židle je vyrobená v provedení s výškově nastavitelným sedákem a podnožkou. Rostoucí židle je zhotovena ze smrkového dřeva v přírodním lakovaném provedení.

Sedátko má zaoblenou přední hranu pro pohodlné sezení. Nastavení podle potřeby je velmi jednoduché, provádí se povolením šroubů na boku židle, umístěním sedátka a podnožky do požadované polohy a opětovným utažením šroubů.

Doručení a montáž

Dětská rostoucí židle je dodávaná v rozloženém stavu a zabalená v kartonu společně s návodem a s upevňovacím materiálem.

Doporučení pro větší pohodlí

K židli doporučujeme dokoupit speciální čalouněný sedák s popruhy, který znásobí pohodlí při sezení (viz související produkty).

Nová dětská rostoucí židle Klára 1 od Domestav je ideální volbou pro rodiče, kteří hledají pohodlnou a bezpečnou židli pro své rostoucí děti. Vyrobená z masivního smrkového dřeva s výškově nastavitelným sedákem a podnožkou, tato židle roste s vaším dítětem a zůstává v pohodlí i během školních let. S jednoduchým nastavením výšky a kvalitním zpracováním, Klára 1 je skvělou investicí do budoucna – nezapomeňte si přitom dokoupit čalouněný sedák s popruhy pro dokonalé pohodlí vašeho dítěte.

Nová dětská rostoucí židle Klára 1 od Domestav

Pokud se vám líbí naše dětská rostoucí židle, podívejte se na další naše produkty na nabyteklevneji.cz a vyberte si celkovou výbavu pro vaše děti.