FDM Pěnový polštář FLORA LIGHT – Lehký a pohodlný spánek

FDM Pěnový polštář FLORA LIGHT

Dokonalý polštář pro zdravý spánek

FDM Pěnový polštář FLORA LIGHT je inovativní produkt od českého výrobce Atcomplet, který odbourává problémy, s nimiž se mnoho lidí potýká každý den. Pokud máte nyní doma běžný polštář, možná již víte, že vám tento doplněk neumožňuje rychle a efektivně vstoupit do hlubokého spánku. Navíc mnoho z nás v důsledku používání špatného polštáře trpí nevysvětlitelnými bolestmi v krku, ramenech a hlavě.

Když chcete zlepšit kvalitu svého spánku, může nový polštář FLORA LIGHT pomoci. Aplikována byla řada vylepšení, takže se jedná o polštář, který poskytne optimální komfort během celého spánku.

Speciální profil pro dokonalé přizpůsobení tvaru těla

Polštář FLORA LIGHT se dokáže ideálně přizpůsobit tvaru těla díky speciálnímu profilu. Existují dva profile – výšku 9 cm a 11 cm. Tyto rozměry znamenají, že můžete používat tento polštář bez ohledu na to, jak spíte. Jeho výšku je díky tomu skvělé používat i v letních měsících, protože si můžeme zvolit ten nižší profil.

Prodyšná polyuretanová pěna T25 pro perfektní oporu hlavy a krku

Polyuretanová pěna T25 je materiálem, z něhož je tento polštář vyroben. Je to právě díky této pěně, že se polštář FLORA LIGHT dokáže dokonale přizpůsobit tvaru těla. Polyuretanová pěna T25 je pružná a vzduch propouští na velmi vysoké úrovni, takže když z ní vyrábějí polštáře, jsou tyto polštáře nejen velmi pohodlné, ale také velmi zdravé.

Polštář má optimální podporu hlavy a krku – takže doporučuje se pro ty, kteří chtějí předejít bolesti krku, nebo hledají polštář pro bolesti v oblasti krku.

Nabízen v různých rozměrech

Polštář FLORA LIGHT nabízí různé rozměry a výšky. Produkty jsou dostupné v 50 cm x 33 cm; výšce 11 cm.

Není vždycky lepší spát na nejdražším polštáři

Je to pravda, že cena polštáře nemá vždycky vliv na jeho kvalitu. Díky tomu, že FDM Pěnový polštář FLORA LIGHT je vyráběn z polyuretanové pěny T25, můžete si být jisti, že získáte spojení skvělé kvality a výhodné ceny.

Jestliže trávíte v posteli mnoho času a přemýšlíte o tom, jak zlepšit kvalitu svého spánku, potom neváhejte a vyzkoušejte FDM Pěnový polštář FLORA LIGHT je to to nejlepší na trhu, co se týče pohodlí při spaní.

Pro nejlepší spánek, zaručeně bez bolesti krku a ramen, si objednejte FDM Pěnový polštář FLORA LIGHT ještě dnes a přidejte si kvalitní a zdravý spánek do svého života!