Skříň s uzamykatelnými posuvnými dveřmi MODULUS v bílé barvě s dveřmi dub o rozměrech 2000×800 mm


Skříň s uzamykatelnými posuvnými dveřmi MODULUS

Bílá barva a dveře v dubovém provedení, rozměry 2000×800 mm

Skříň s uzamykatelnými posuvnými dveřmi MODULUS je kvalitním řešením pro každou domácnost či kancelář. Skříň se stane vynikajícím úložným prostorem, který můžete uzamknout a mít tak jistotu, že vaše věci jsou v bezpečí. Skříň se vyznačuje svými praktickými posuvnými dveřmi, které jsou v tomto provedení v dubovém provedení.

Skříň s posuvnými dveřmi MODULUS je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči vlhkosti a poškrábání. Bílá barva skříně se hodí do každého interiéru a dodá mu moderní vzhled.

Uzamykatelnost skříně zajišťuje, že vaše osobní věci nebudou dostupné pro osoby, kterým to není určeno. Skříň může sloužit například jako úložný prostor pro doklady či jiné cennosti, které chcete mít v bezpečí. Ke skříni je dodáván klíč, kterým můžete skříň uzamknout a získat tak jistotu.

Skrývejte věci, které nechcete mít na očích, a využijte praktický úložný prostor skříně MODULUS. Skříň je ideální řešení pro každého, kdo touží po úklidu a organizaci věcí v domácnosti či kanceláři.


Skrin s posuvnymi dvermi MODULUS

ROZMĚRY SKŘÍNĚ MODULUS:

  • Šířka: 2000mm
  • Výška: 800mm
  • Hloubka: 400mm

Skříň s posuvnými dveřmi MODULUS je velmi jednoduše sestavitelná. Při objednání skříně obdržíte kompletní sestavu, kterou si můžete jednoduše a rychle sestavit dle návodu.

Zapomeňte na nepořádek a získejte organizaci pomocí skříně MODULUS. Skříň je praktickým a funkčním řešením pro každého, kdo si chce užívat dokonalý pořádek ve své domácnosti či kanceláři.