Axin Trading Sedák 9 prošití set 4 kusy – růže: Pohodlný a stylový doplněk pro vaše židle!


Nejen pohodlný, ale i stylový doplněk!

Axin Trading Sedák 9 prošití set 4 kusy – růže je skvělým řešením pro všechny, kdo hledají pohodlný a zároveň stylový doplněk pro své židle. Tento set čtyř sedáků je vyroben z kvalitní látky s motivem růže, který okamžitě přiláká pozornost a dodá vašemu interiéru nebo zahradě osobitý charakter.

Technické parametry sedáku

Když se podíváme na technické parametry, můžeme si být jisti, že jde o kvalitní produkt. Sedák má velikost 40×40 cm a výplň je z dutého polyesterového vlákna. Sedák je navíc vybaven praktickými šňůrkami, které umožňují snadné přichycení k židli. Tento doplněk navíc můžete použít nejen na běžné židle, ale i na plastový či zahradní nábytek.

Tento produkt je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají kvalitní a designový doplněk pro své židle.

Vyrobeno v souladu s ekologickými hledisky

Axin Trading Sedák 9 prošití set 4 kusy – růže se pyšní nejen kvalitou, ale i zdánlivě drobnými detaily, které jej dělají ekologickým a šetrným k vám i k životnímu prostředí. Šňůrky pro upevnění k židli jsou vyrobeny přímo z dané látky sedáku, čímž je zajištěna sladěnost šňůrek s celým sedákem a výsledný efekt je dokonalý.

Získejte svůj vlastní set sedáků Axin Trading Sedák 9 prošití – růže

Pokud jste se rozhodli, že chcete svůj interiér nebo zahradu obohatit o stylové a pohodlné sedáky, můžete si nyní objednat Axin Trading Sedák 9 prošití set 4 kusy – růže na stránkách našeho e-shopu. Navštivte stránku https://www.codina.cz/produkt/axin-trading-sedak-9-prositi-set-4-kusy-ruze a užijte si komfort a styl přímo ve vašem domově!