ASIR přináší nový konferenční stolek CHAIN v bílé barvě s ořechovým detaily


ASIR přináší nový konferenční stolek CHAIN

Společnost ASIR představila nový konferenční stolek CHAIN v bílé barvě s ořechovými detaily, kterým dominuje velmi neobvyklý „proplétaný“ vzhled.

Provedení v bílé barvě s ořechovými detaily

Konferenční stolek CHAIN má velmi neobvyklý „proplétaný“ vzhled, který jej činí skvělou volbou pro každý moderní interiér. Stolek je vyroben z melaminové potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm a má šířku 80/40 cm, výšku 16,3/32,6 cm a hloubku 43,6/43,6 cm.

ASIR konferenční stolek CHAIN bílý ořech

Stolek je dostupný v bílé barvě s ořechovými detaily, což mu dodává elegantní a moderní vzhled. Tento konferenční stolek se stane dominantou každého interiéru a vytvoří pohodlné místo pro setkání s vašimi obchodními partnery.

Funkčnost a pohodlí

Konferenční stolek CHAIN od ASIR přináší nejen krásu, ale také funkčnost a pohodlí. Jeho design umožňuje snadné přemísťování a uskladnění, díky čemuž je ideální pro různé akce a setkání. Stolek CHAIN navíc nabízí dostatek úložného prostoru pro dokumenty a materiály pro vaše setkání.

ASIR konferenční stolek CHAIN bílý ořech

Zakoupějte konferenční stolek CHAIN na atcomplet.cz

Chcete-li si pořídit nový konferenční stolek CHAIN od ASIR, doporučujeme navštívit stránky našeho partnera atcomplet.cz, kde si můžete zakoupit tento luxusní kus nábytku za skvělou cenu. Navštivte webové stránky atcomplet.cz a vyberte si z široké nabídky moderního nábytku pro váš byt.

Zakoupějte nový konferenční stolek CHAIN od společnosti ASIR na atcomplet.cz a přidejte do svého interiéru elegantní a moderní kousek nábytku.