Skříň s posuvnými dveřmi MODULUS XL v břízovém provedení výšky 800 mm

Skříň s posuvnými dveřmi MODULUS XL je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají praktický úložný prostor v moderním designu. Tento výjimečný kus nábytku skvěle zapadne do vašeho interiéru a poslouží jako stylová dekorace. Skříň MODULUS XL je vyráběna z kvalitního břízového dřeva a díky své výšce 800 mm poskytuje dostatek úložného prostoru.

Vysoce kvalitní materiál

Skříň MODULUS XL je zhotovena z kvalitního břízového dřeva, které garantuje dlouhou životnost a odolnost proti poškození. Bříza je speciálně vybíraný materiál s vynikajícími vlastnostmi a krásným přírodním vzhledem.

skříň MODULUS XL bříza

Designové provedení

Skříň MODULUS XL disponuje posuvnými dveřmi, které jsou velmi praktické a šetří místo. Navíc jsou vybaveny systémem tlumení, díky kterému se dveře plynule zavírají a nezaduní. Kromě toho disponuje skříň velkým množstvím polic a je tak ideálním řešením pro uložení všech vašich věcí.

skříň MODULUS XL bříza

Doporučujeme kombinovat skříň MODULUS XL s dalšími kousky nábytku z kolekce MODULUS a vytvořit tak unikátní interiérový design.

Objednejte si skříň MODULUS XL ještě dnes

Skříň MODULUS XL je vynikajícím řešením pro každou moderní domácnost. S její pomocí získáte velký úložný prostor a stylovou dekoraci. Objednávky přijímáme online na stránkách www.nabytekprozivot.cz.