Moderní kancelářské křeslo Tempo Kondela s černým potahem – recenze modelu TYLER UT-C2652M


Moderní kancelářské křeslo Tempo Kondela s černým potahem

V dnešní uspěchané době strávíme mnoho hodin v práci seděním u počítače. Je proto důležité mít co nejpohodlnější kancelářské křeslo, abychom minimalizovali negativní dopady sedavého způsobu života na naše tělo. Proto jsme se rozhodli vyzkoušet moderní kancelářské křeslo Tempo Kondela s černým potahem, konkrétně model TYLER UT-C2652M.

Popis křesla

Křeslo se pyšní několika zajímavými funkcemi. Jednou z nich je vyhřívání v oblasti pasu, což se hodí zejména v chladných zimních měsících. Kromě toho je v křesle osm vibračních motorů a pět masážních funkcí. Intenzitu masáže lze podle potřeby nastavit a využít čtyř různých masážních zón.

Samozřejmostí je také výškové nastavení, což ocení zejména vysocí uživatelé. Křeslo má pevný koplastový kříž s pěti kolečky, díky čemuž je velmi stabilní a bez problému přepravíte i na delší vzdálenosti.

Kromě těchto praktických funkcí je však křeslo také pohodlné díky čalouněným plastovým područkám a potahu z ekokůže v černé barvě, který působí moderně a elegantně.

Montáž a použití

Křeslo je dodáváno v demontu, ale nabízíme možnost smontování předáním. Před použitím si, prosím, pročtěte návod na použití, abyste si křeslo mohli vychutnat naplno.

Určení křesla

Židle jsou určeny k sezení v jednosměnném provozu a v běžném kancelářském prostředí, či domácnosti. Díky svým funkcím se ale křeslo hodí i do prostor, kde je potřeba vyšší komfort při sezení, například v poradenských kancelářích nebo lékařských ordinacích.

Pokud hledáte moderní a pohodlné kancelářské křeslo s množstvím funkcí, doporučujeme zaměřit se na křeslo Tempo Kondela model TYLER UT-C2652M. Vyzkoušejte ho i vy a nechte se unášet pohodou a komfortem.

Zde si můžete křeslo zakoupit.