Nový pomocník v kuchyni – Plátěný zdobící sáček Tescoma DELÍCIA se 6 tryskami!

Vynikající pro dekorování a plnění pokrmů.

Tescoma DELÍCIA je značka, která se specializuje na kuchyňské nástroje a vybavení, které nám všem pomáhají v kuchyni. A jejich nejnovější přírůstek, plátěný zdobící sáček s 6 tryskami, není výjimkou.

Tento sáček je vynikající pro dekorování a plnění pokrmů.

Vyrobeno z kvalitního neprosakujícího bavlněného plátna a odolného plastu

Tescoma DELÍCIA zdobící sáček je vyroben z kvalitního neprosakujícího bavlněného plátna a odolného plastu. Díky tomu zůstane sáček dlouho jako nový a odolá opakovanému používání.

Vyrobeno z kvalitního neprosakujícího bavlněného plátna a odolného plastu.

Před prvním a po každém použití umyjte sáček i trysky pod tekoucí vodou, trysky jsou vhodné do myčky.

Je důležité prát sáček před prvním použitím a po každém dalším použití. To zajistí, že bude vždy čistý a hygienický. Stejně důležité je čištění trysk. Tyto jsou dokonce vhodné do myčky na nádobí, což je skvělá vlastnost.

Před prvním a po každém použití umyjte sáček i trysky pod tekoucí vodou, trysky jsou vhodné do myčky.

3 roky záruka

Jak jsme již uvedli, Tescoma DELÍCIA je značkou, která se specializuje na kuchyňské nástroje a vybavení. Proto sází na vysokou kvalitu svých výrobků. Sáček s tryskami není výjimkou. Pokud si sáček zakoupíte, můžete se spolehnout na 3 roky záruky. To je pohodlné a bezstarostné nakupování v jednom.

3 roky záruka.

Chtěli byste si tento skvělý pomocník do vaší kuchyně pořídit? Pak klikněte na odkaz https://www.bestnabytek.cz/produkt/tescoma-delicia-zdobici-sacek-plateny-35-cm-6-trysek a objednejte si ho ještě dnes.

Tescoma DELÍCIA zdobící sáček se 6 tryskami

Tescoma DELÍCIA zdobící sáček se 6 tryskami je skvělým pomocníkem pro každou kuchyni. Jeho vysoká kvalita, praktičnost a snadná údržba dělají z tohoto sáčku s tryskami nezbytný nástroj pro každého, kdo rád experimentuje s dekoracemi a plněním pokrmů.