Novinka pro moderní interiér – ASIR Televizní stěna FRIDA bílá

ASIR Televizní stěna FRIDA bílá je moderním kouskem nábytku, který se perfektně hodí do každého interiéru. Prostorná stěna je vyrobena z kvalitního materiálu a navíc je velmi praktická, protože nabízí spoustu úložného prostoru i pro menší místnosti.

Kvalitní materiál

ASIR Televizní stěna FRIDA bílá je vyrobena z 100% MELAMINE COATED PARTICLE BOARD, což zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky vysoké kvalitě materiálů se nebudete muset obávat o poškození stěny, ani o to, že by se po čase začala kazit.

Moderní design

ASIR Televizní stěna FRIDA bílá má moderní design, který se snadno hodí do každého interiéru. Bílá barva stěny působí velmi elegantně a navíc opticky zvětšuje místnost. Metalické nožky pak dodávají stěně lehkost a vzdušnost.

Prostorný úložný prostor

ASIR Televizní stěna FRIDA bílá nabízí spoustu úložného prostoru, který se hodí nejen pro televizor, ale i pro další elektroniku či osobní věci. Stěna obsahuje mnoho polic a policových desek, které můžete volně kombinovat a přizpůsobit si je podle svých potřeb.

Snadná montáž

ASIR Televizní stěna FRIDA bílá je velmi snadná na montáž. Díky přiloženému návodu na montáž a šroubům, které jsou součástí balení, ji zvládne namontovat každý. Montáž stěny trvá přibližně 2 hodiny a není třeba žádných speciálních nástrojů.

Kompletní rozměry

ASIR Televizní stěna FRIDA bílá má kompletní rozměry:

  • Thickness: 18 mm
  • Metal Legs TV Stand Size: Width: 180 cm Height: 43 cm Depth: 37 cm
  • Wall Shelf Size: Width: 180 cm Height: 23 cm Depth: 24 cm
  • Numerous Shelves Can be Fixed to the Wall

ASIR Televizní stěna FRIDA bílá je perfektním řešením pro ty, kteří hledají moderní a prostornější variantu nábytku pro svůj obývací prostor. Pokud vás naše novinka zaujala, můžete ji zakoupit na našem eshopu zde: https://www.maliboo.cz/produkt/asir-televizni-stena-frida-bila.