Sprchová hlavice Hansgrohe Raindance Select E matná černá 26520670: elegantní design s vynikajícími vlastnostmi


Sprchová hlavice Hansgrohe Raindance Select E matná černá 26520670

Představení produktu

Sprchová hlavice Hansgrohe Raindance Select E matná černá 26520670 je dokonalou volbou pro vaší koupelnu. Její elegantní černá barva a design udělají vtíravý dojem na každého návštěvníka vaší koupelny. Ovšem, hlavním přínosem tohoto produktu jsou jeho vlastnosti. S průměrem 12 cm, tato ruční sprcha disponuje 3 funkcemi, které umožňují nastavit přesně ten sprchový zážitek, o který usilujete.

Vlastnosti produktu

  • Průměr 12 cm – Díky svému průměru je hlavice dostatečně velká pro uspokojení každého uživatele.
  • 3 funkce – Vyberte si ze 3 funkcí, které se snadno přepínají pomocí Select tlačítkem. Můžete si užít klidný deštivý sprchový zážitek, nebo roztančený masážní zážitek. Nebo mix obou.
  • Průtok 14,4 litrů/minutu – Díky vysokému průtoku, si můžete užít dokonalý a rychlý sprchový zážitek.

Zde si můžete koupit tento dokonalý produkt

Instalace produktu

Instalace produktu je velmi jednoduchá. Pokud máte nějaké technické znalosti, tak si s tím snadno poradíte sami. Pokud ne, doporučujeme kontaktovat odborníka na instalaci sanitačních zařízení.

Závěr

Sprchová hlavice Hansgrohe Raindance Select E matná černá 26520670 nabízí nejen elegantní design, ale také vynikající vlastnosti, které vám nabídnou dokonalý sprchový zážitek. Díky 3 funkcím a vysokému průtoku si můžete užít to, co se vám bude líbit. Pokud tedy hledáte dokonalý produkt pro vaši koupelnu, doporučujeme vám tento.