Šatní skříň INSULAR 3D 280 s zrcadlem, černý mat/dub Wotan – Nejlepší volba pro vaše šaty a oblečení!

Šatní skříň INSULAR 3D 280 se zrcadlem je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají praktický a prostorný úložný prostor pro své šaty a ostatní oblečení. Navíc je skříň vybavena posuvnými dveřmi a zrcadlem, takže ušetříte nejen místo, ale také peníze za samostatné zrcadlo.

Rozměry a materiál

Tato šatní skříň je velikostně přizpůsobena pro větší prostory. Rozměry skříně jsou 280 x 205 x 56 cm, což zaručuje dostatek místa pro vaše oblíbené kousky garderoby. Skříň je vyrobena z lamina, černý mat/dub Wotan je jednoduchý na údržbu a vypadá moderně a elegantně.

Vybavení skříně

Šatní skříň INSULAR 3D 280 s zrcadlem je vybavena mnoha možnostmi úložného prostoru. Skříň disponuje 6 policemi, kde můžete uskladnit pohodlně například košile, svetry, trička nebo ostatní lehčí kousky oblečení. Dále jsou zde 2 šatní tyče, které vám umožní pověsit šaty, kabáty nebo bundy. K dispozici jsou také 4 praktické šuplíky, které vám umožní uskladnit spodní prádlo, ponožky a další menší kousky.

Dodávka a montáž

Tento typ šatní skříně je dodáván v demontu. Instalace a montáž není složitá a může ji provést každý s minimálními základními zkušenostmi v oblasti stavebnictví. Pokud si však nejste jistí, neváhejte kontaktovat nás nebo odborníka na montáž nábytku, který vám s instalací pomůže.

Neztrácejte čas sháněním prádla ze spadlé hromady. Šatní skříň INSULAR 3D 280 s zrcadlem vám usnadní skladování vaší módní kolekce.

Šatní skříň INSULAR 3D 280 s zrcadlem