Botník s úložným prostorem RUSSEL – bambusové dvere a šedá barva


Využití v každé domácnosti

Botník s úložným prostorem RUSSEL je nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Je vhodný do každé předsíně nebo uvítací haly. Jeho využití je však mnohem širší. Botník lze využít i na sezení. Spodní část botníku tvoří větší a menší polička, na které lze uložit různé věci, od bot po dekorace.

Materiál odolný a pevný

Botník je vyroben z masivního bambusového dřeva, což je odolný a pevný materiál. Bambus je navíc ekologickou alternativou ke klasickému dřevu. Jedná se o rychle obnovitelnou surovinu, která roste v nadprůměrném tempu. Je tak šetrnější k přírodě než klasické dřevo.

Praktický a stylový kousek nábytku

Sedák botníku je čalouněný šedou látkou a skrývá se pod ním praktický úložný prostor. Botník je tak praktickým i stylovým kouskem nábytku pro každého, kdo hledá funkčnost a estetiku v jednom.

Nosnost a rozměry

Botník má nosnost až 60 kg, což z něj dělá stabilní a odolný nábytek. Rozměry jsou šířka 100 cm, hloubka 33 cm a výška 50 cm. Botník tak zařadíte i do menších předsíní bez toho, aby byl nábytek na úkor pohodlného víceúčelového sedání.

Zkrášlete svůj interiér

Botník může být ozdobou každé předsíně. Vyberte si variantu botníku, která nejlépe zapadá do vašeho interiéru. Botník s úložným prostorem RUSSEL je k dispozici v několika barvách. V České republice je nabízí například e-shop Maliboo.cz.

Závěr

Botník s úložným prostorem RUSSEL je nejen praktický, ale i velmi stylový kousek nábytku. Jeho odolnost a ekologická výroba jsou další velkým plusem. Pokud hledáte odolný a praktický nábytek, který zároveň hezky vypadá, je botník s úložným prostorem RUSSEL tou správnou volbou.