Exkluzivní sametová rohová pohovka MICADONI MALVIN v béžovém provedení s délkou 301 cm, levá


Sametová rohová pohovka MICADONI MALVIN

Prostorná rohová pohovka MICADONI MALVIN nabídne vám a vaším hostům komfortní sezení ve velmi elegantním provedení a dodá interiéru styl. Na dotek příjemné sametové čalounění je v béžovém odstínu a krásně kontrastuje se zlatě lakovanou kovovou podnoží.

Měkký sedák je prošívaný, díky čemuž působí nadýchaným dojmem a vytváří pohodlné a příjemné místo pro relaxaci a odpočinek. K pohovce jsou navíc i dva menší polštářky.

Doporučujeme doplnit výrobky ze stejné produktové řady MICADONI MALVIN.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Vyberte si barvu

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Sametová rohová pohovka MICADONI MALVIN

Toto luxusní provedení sametové rohové pohovky MICADONI MALVIN je dokonalým vyjádřením elegance a stylu. Vynikající kvalita, provedení detailů, jako je například hezké prošívání měkkého čalounění, skvěle zapadne do moderního interiéru i do klasických interiérů s vysokou úrovní.

Tato prostorná rohová pohovka vypadá úžasně a nabízí vynikající komfort pro sezení s více lidmi. Podle vašeho prostoru se můžete rozhodnout, zda si vyberete levou nebo pravou verzi. Toto designové křeslo dodá jakoukoliv místnost výborný styl a eleganci.

Zkrátka si můžete být jisti, že vaše spokojenost bude záruka kvality a exkluzivity tohoto vynikajícího kusu nábytku.

Kupte si teď sametovou rohovou pohovku MICADONI MALVIN a dopřejte si jedinečný zážitek z dokonalého sezení s vysokým komfortem a nádherným designem, ze kterého se nebudete chtít vymanit.

Koupit MICADONI MALVIN