Šedý běhoun Ragami Velvet 80 x 250 cm – Elegantní doplněk do vašeho interiéru

Minimalistický vzhled v kombinaci s vysokou funkčností. Přesně tak by se dal v krátkosti charakterizovat tento koberec od značky Ragami.

Díky polypropylenovému materiálu, jenž mu propůjčuje své nejlepší vlastnosti, disponuje kýženou měkkostí a jemností vláken, snadnou údržbou a v neposlední řadě také odolností.

Koberec Ragami Velvet v detailu

Koberec Ragami Velvet

Koberec Ragami Velvet je vyroben v rozměru 80 x 250 cm, což ho dělá ideálním volbou pro běhouny a chodby. Šedá barva pak dodá běžnému interiéru elegantní nádech.

Jak koberec používat správně

Aby byl koberec co nejdéle v dobrém stavu a mohl vám dlouhodobě sloužit, je důležité mu věnovat pravidelnou péči. Za prvé je nutné pravidelně koberec vysávat. Pokud na něm něco rozlijete, je důležité to co nejdříve setřít hadříkem nebo ubruskem. V případě větších skvrn lze použít mýdlovou vodu a měkkou kartáčovou hlavici na vysavači.

Pokud chcete být s touto investicí naprosto spokojeni, doporučuje se koberec od času k času rotovat, aby nedocházelo k nadměrnému opotřebení jednoho místa.

Už máte dost svého starého a ošoupaného běhounu? Prodělejte svému domovu změnu, kterou si zaslouží, a zvažte pořízení šedého běhouna od Ragami prostřednictvím této odkaz.