Pletená ratanová váza J-Line Joslyn o výšce 46 cm

Dekorativní pletená váza Joslyn od značky J-Line vytvoří ve vašem domově lehkou, zemitou atmosféru a zútulní váš prostor. Za použití ratanu, bambusu a mořské trávy vzniká tkaná váza v krásném a organickém tvaru. Joslyn je vhodná pro aranžmá umělých či sušených květin v kterémkoli stylu bydlení.

Pletená ratanová váza pro váš domov

Pokud byste rádi vytvořili svůj vlastní originální interiér, nemůže chybět pletená ratanová váza J-Line Joslyn. Tato váza dokáže proměnit i to nejobyčejnější aranžmá květin v luxusní kousek do vašeho bytu. Váza je navržena tak, aby dokázala zjednodušit každodenní styling a zároveň vám nabízí nekonečné možnosti, jak ji kombinovat s ostatními dekorativními předměty v místnosti.

Krása skrytá v detailu

Samotný design Joslyn vyniká svým organickým tvarem i použitím přírodních materiálů. Vytvořená je totiž z ratanu, bambusu a mořské trávy, což umožňuje vytvořit krásnou a vábně pletenou vaší, která nádherně doplňuje každou místnost. Navíc, jako bonus může sloužit i jako krásný doplněk do vašeho zahrádky či terasy, jelikož váza snese i venkovní podmínky.

Představte si… jak krásně vynikne vázaný kyt, bukety a aranžmá v této krásné pletené váze, která díky svému designu doplní celý interiér vašeho domova. Vázu můžete postavit na zem a dát do ní větší kytice květin, nebo ji můžete umístit na stůl a vytvořit menší aranžmá. Možnosti jsou neomezené.

Vhodná do jakéhokoli stylu bydlení

Pletená ratanová váza Joslyn je navržena tak, aby dokonale zapadla do jakéhokoli stylu bydlení. Jeho přírodní materiál snadno oživí vaše minimalistické interiéry, které budou díky mužství ploch vyšší či rostlin ještě krásněji vynikat. Pokud máte svůj domov zařízený do rustikálního stylu, váza bude dokonalým doplňkem do každého koutku. Stejně tak bude pasovat do bydlení v etno stylu nebo do bytu, kde dominují beachové vlny.

Zajeďte si na nabytekted.cz a pořiďte si tuto krásnou pletenou vázu, která dokonale oživí váš interiér. Dá se s ní také skvěle experimentovat a sestavovat různé aranžmá, které vaši návštěvníci budou jistě obdivovat.

Pletená ratanová váza J-Line Joslyn