Esprit koberce s vysokým vlasem – luxusní koňaková barevná varianta, rozměry 70/140 cm


Esprit koberce s vysokým vlasem – Luxusní koňaková barevná varianta

Esprit koberce jsou synonymem pro luxus, kvalitu a krásné designy. Pokud hledáte něco, co dokáže dodat vašemu interiéru šmrnc, bude se vám líbit tato koňaková barevná varianta. Její vysoký vlas vám umožní pocítit nadýchanost pod nohama a jeho hebkost vám dodá pocit pohodlí.

Rozměry 70/140 cm koberce s vysokým vlasem

Tento koberec má rozměr 70/140 cm, což z něj dělá skvělou volbu pro menší prostory. Naguárový vzor v barevné konakovo-zlaté barvě zase dokáže opticky zvětšit pokoj. Kombinace této barvy s bílými a černými doplňky vás jistě překvapí, jak dokáže oživit celý interiér.

KOBEREC S VYSOKÝM VLASEM Krásná koňaková barva díky vysokému vlasu

Koberec s vysokým vlasem dokáže snadno zdůraznit barvy v místnosti. Jeho konakovo-zlatá barva důmyslně zvolená firmou Esprit se snadno kombinuje s dalšími barvami. Pokud milujete styl moderní inspirovaný místy na celkově světlé podlaze, pak vás jistě tato varianta zaujme.

Esprit koberce jsou známé pro svou kvalitu a dokonalé provedení. Na tomto konkrétním koberci můžete všimnout krásně dokončených hran. Tento detail dělá z koberce malé umělecké dílo.

70X140 CM – KOŇAKOVÁ – 100% POLYESTER

Esprit koberce jsou vyrobeny z vysokokvalitních materiálů a to platí i pro tuto koňakovou variantu. Tento koberec s vysokým vlasem je vyroben z 100% polyesteru, což z něj dělá hypoalergenní a snadno udržovatelný. Po spuštění vysavače a případném odstranění skvrn, bude zase vypadat jako nový.

Nepotřebujete se bát nákupu koberců Esprit na internetu. Esprit koberce jsou jedinečné svou kvalitou a designem a zaručí vám, že se k nám budete vracet stále a stále zase.

Esprit koberce konakovo-zlatá barva

Závěr

Esprit koberce jsou pro každého, kdo hledá krásný kus nábytku, který dokáže doplnit interiér. Tato koňaková varianta s vysokým vlasem je prostě dokonalá jak z hlediska designu, tak z hlediska kvality. Pokud se vám líbí moderní styl s jasnými liniemi a kontrastujícími barvami, pak je tato verze jistě ta pravá pro vás. Navštivte náš e-shop na https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/esprit-koberec-s-vysokym-vlasem-70-140-cm-konakova, vyberte si svou variantu a zkrášlete svůj domov.