Kvalitní dětská deka Done by Deer Wally s růžovým mušelínovým potiskem (rozměry 100 x 100 cm)


Kvalitní dětská deka Done by Deer Wally s růžovým mušelínovým potiskem

Inovací v prostředí dětského vybavení

Dětská deka Wally od značky Done by Deer je vyrobena z dvouvrstvé mušelínové bavlny s certifikací GOTS a je zdobena roztomilým mořským motivem. Velryba Wally, mušličky, hvězdice a korály – tyto veselé obrázky v růžové a hořčicově žluté barvě se budou vašemu miminku líbit.

Dětská deka Done by Deer Wally

Díky velice příjemnému a jemnému materiálu dopřejete miminku pohodlný odpočinek – ve společnosti této deky si bude připadat v klidu a bezpečí.

Tento výrobek je nejen stylový, ale také velice kvalitní. Materiály použité k výrobě dokonale chrání citlivou dětskou pokožku. Díky přírodnímu složení se mohou rodiče spolehnout na to, že jejich děti nejsou vystaveny žádným nebezpečným chemikáliím. Pokud chcete nabídnout vašemu dítěti jen to nejlepší, tak je deka Done by Deer Wally tou správnou volbou.

Útulnost malých výtvorů Done by Deer

Pohovka Done by Deer

O značce Done by Deer se začíná mluvit jako o inovátorovi v prostředí dětského vybavení. Jejich produkty jsou všechny pečlivě navrženy tak, aby co nejvíce uspokojily potřeby a zároveň přání malých zákazníků a jejich rodičů. Hlavním cílem této značky je vytvářet nejen funkční, ale také krásné produkty, díky kterým budou vaše děti moci trávit spokojené chvíle u vás doma.

Mezi nejpopulárnější produkty této značky patří například spoustu výrobků s neotřelým designem, jako jsou pohovky, stoly a křesla pro děti. Ve vašem pokoji se tak vaše děti budou cítit velmi dobře, veselí a s úsměvem na rtech.

Vybírejte pečlivě svá dětská vybavení a prioritou by měla být zdraví vašich dětí.

Klikněte zde pro zakoupení dětské deky Done by Deer Wally